Iнформацiя про АгроТорг

"АгроТорг" - це дистриб'ютор якісної, оригінальної Агрохімії (Гербіциди, фунгіциди, інсектициди, прилипачі, протруйники, десиканти), також посівний матеріал і добрива від провідних виробників.


У нас Ви можете не просто купити товар, а й отримати якісну консультацію, наші менеджери допоможуть підібрати найкращий варіант під Ваші критерії, для досягнення максимального врожаю.


У нашому асортименті такі виробники як: pest.ua, ЮГ Агролідер, Хімагромаркетинг, Евросем та іншi. Будучи в курсі всіх новинок ринку, ми відбираємо те, що дійсно дає відмінний результат і постійно розширюємо товарні позиції нашого інтернет магазину.


Переваги

Ви отримуєте якісне обслуговування, грамотну консультацію, можливість оплатити товар зручним способом (розрахунковий рахунок, оплата на карту, оплата картою, apple pay, готівковий розрахунок та інші), доставку в будь-яку точку України, де є відділення "Нова пошта", а також, якщо у Вас відсутній відділення "Нова пошта", з радістю підемо Вам на зустріч і відправимо іншим перевізником.


Ви отримуєте клієнтоорієнтований сервіс, який йде назустріч клієнту, щоб забезпечити відмінний урожай.Ми дуже добре розуміємо яку Важливу частину в Україні займає агросектор, саме тому стежимо за якістю всієї продукції, щоб Ви змогли підвищити урожай і рентабельність.


Завдяки нашим перевагам, з нами працює велика кількість фермерів по всій Україні на постійній основі, на протязі багатьох років. Наші клієнти завжди залишаються задоволені і повертаються знову, саме з цих причин Вам варто замовити у нас. Зробивши перше замовлення Ви відчуєте, що означає відмінне обслуговування, і зможете спокійно займатися своїм бізнесом, знаючи що у Вас є надійний постачальник який завжди все виконає вчасно.Завжди відкриті до нових пропозицій, з усіх питань можете звертатися по телефону +38 (097) 200-27-22 або поштою info@torgagro.com.ua


Також за попереднім погодженням можливі особисті зустрічі в м.Миколаїв


Телефонуйте і замовляйте у нас, і переконайтеся в якості обслуговування і наших товарів!


Хороший урожай = Задоволений клієнт = Довгострокове співробітництво!