Насіння соняшника технологія SUMO

  • 04.12.2020


За останні роки рентабельність вирощування соняшнику неухильно зростає, і за останні роки піднялася з 35% до 83%. У нас Ви можете придбати сербський гібрид посівного матеріалу під технологію SUMO виробника Евросем: NS Sumo 007 (NS 6059), NS Sumo 556.


Для технології сумо використовуються найурожайніші гібриди Евросем, і обробка гербіцидами після сходів посівів заснованих на сульфонілсечовини. Для боротьби з бур'янами застосовують грунтові гербіциди, які при недостатній вологості працюють неефективно, а також малоефективні при знищенні багаторічних і численних однорічних бур'янів.


Гібрид Евросіт вирощується на українських полях на основі сербського оригинатора NS SEME. Даний гібрид не поступається іншим інтернаціональним брендам.


Для підвищення врожайності соняшнику в великих агрохолдинги, і дрібних фермерства використовують технологію Сумо, так як вона є найбільш ефективною на даний момент.


Одним з особливостей вирощування даного гібрида соняшнику, обробка певним гербіцидом, який не впливає на даний посівний матеріал. Використовуються гербіциди на основі трибенурон-метилу належать до групи сульфонілсечовини.


NS Sumo 556 серед сербських гібридів є лідером по врожайності серед технології Сумо, а також лідер по стійкості до хвороб. Період вегетації 107-112 днів, що відносить його до середньоранніх типу. Дозволяє вирощуватися навіть на півднях України в посушливих регіонах.


NS Sumo 007 (NS 6059) рекомендується вирощувати в степах, лісостепах України, є посухостійким і має потенціал врожаю 5.5 тонн на гектар.


 


Переваги гібридного соняшнику для технології вирощування Сумо:


Посухостійкість і переносимість стресів

Стійкість до хвороб: гнилі, помилкова мучістая роса, фомопсис

Дуже висока врожайність

Можливість посіву в різних умовах

Допустимість обробляти гербіцидом в основі якого трибенурон-метилу 750 г / кг.